מישהו פה למד היום? מישהו פה בגיל בית ספר חוץ ממני???

אז אם זה מעניין אתכם (בטוח שלא) היה לי מאוד סבבי, היו ילדים חדשים בכיתה והתחברתי עם כמה... אבל אני משערת שלאחר כמה זמן הם יעזבו אותי, כי אני חנונית ואף אחד לא רוצה להיות בחברתי... בכל זאת, אני מפיקה הנאה מרובה מהשהייה בכיתה, ואם זה מעניין אתכם מאוד (בטוחה מאוד שלאאא), יש ילד בכיתה שאני לא אוהבת, אבל הוא נדחף לכל מקום ובא לי לבעוט לו בטוסיק

לבשתי היום את בגדי בית הספר המכוערים שלנו, אם הייתי המנהלת הייתי כבר מחליפה אותם מזמןןןן, אתם יודעים למה? כי הם מכוערים מאוד! למה אני צריכה ללבוש את זה? אני אשתדל לא להבריז השנה, למרות שאני מאוד אוהבת ללמוד ואני מצטיינת ברוב המקצועות (למעט אנגלית לצערי), אבל הייתי מבריזה כשהיום התחיל ממש לשעמם ואף אחד לא הלשין עליי חיחי, בגלל שלאף אחד לא אכפת למעשה

בקיצור, אני כבר לא יכולה לחכות ללמוד ספרות והיסטוריה (אלו המקצועות האהובים עליי), ותתפלאו לשמוע (לקרוא) שהנני מקבלת 95-100 במבחנים של המקצועות האלו, אני לפעמים נותנת לאחרים להעתיק רק כי אני טובת לב (נראה לי) :p

תודה שנהניתם לקרוא, מאחלת שנת לימודים פורייה לכל מי שהתחיל ללמוד כמוני, ואל תבריזו גם אם משעמם ויש לכם חולצות אחידה מכוערות להפליא!!

ביי ביי